E-MAIL

info@topfotobudka.sk

TELEFÓN

(+421) 918640199

Začnite podnikať s TOPFOTOBÚDKOU

Chcete si zarobiť a rozmýšľate nad vlastným podnikaním?  Predstavíme vám jedinečnú príležitosť.

Tou príležitosťou je prevádzka fotoautomatu tzv. fotobúdky. Že neviete čo je to fotobúdka? Asi ste v poslednom čase neboli na žiadnej spoločenskej udalosti, na ktorej by ste sa mohli s touto novinkou stretnúť. V skratke je to zariadenie, ktoré nielen fotí, hneď tlačí fotky ale aj hostí zabáva. 

Keďže organizátori hľadajú nové a zaujímavé spôsoby, ako spestriť akcie dopyt o prenájom fotobúdky v poslednom období enormne vzrástol. Teraz je ideálna doba na začatie prevádzkovania tejto atrakcie a vytvorenie si ziskového podnikania. Je to skvelý spôsob, ako zarobiť a pritom sa zabávať, spoznať nových ľudí a najlepšie na tom je – nemusíte mať žiadne skúsenosti, aby ste mohli začať.

Určite vás zaujímajú odpovede na základné otázky:

Na aké príležitosti sa fotobúdka objednáva?

Najčastejšie si fotokútik budú prenajímať nevesty na svadby. Potom organizátori firemných akcií, večierkov, eventov. Je to vždy skvelé sprestrenie osláv narodenín, plesov, stužkových atď. Naozaj, prenájom fotobúdky môžete ponúknuť všade tam, kde sa ľudia zabávajú, hostia si fotenie určite užijú a budú sa tešiť z vytlačených fotiek.

Koľko môžem zarobiť?

Výška profitu závisí od toho, koľko sa podnikaniu budete venovať, potenciál trhu na úspech je zaručene veľký. Pri rozhodovaní o tomto podnikaní musíte zvážiť:

Koľko času budete venovať podnikaniu? Budete prevádzkovať svoju firmu na plný úväzok alebo na čiastočný úväzok?

Ste ochotný cestovať? Aké budú vaše cestovné náklady?

Koľko budete účtovať za prenájom? 

Budete prevádzkovať fotobúdku sami alebo zaplatíte si niekoho, kto bude obsluhovať zariadenie? 

Čo určite získam, ak sa rozhodnem fotobúdku prevádzkovať?

Budete svojim vlastným šéfom. Svoje pracovné vyťaženie a každodenné úlohy si budete určovať sami. 

Zabavíte sa, budete súčasťou osláv a zoznámite sa s novými ľuďmi- Ak máte radi zábavu, pri tejto práci si prídete na svoje :-).

Získate zárobkový potenciál. Len na vás záleží, koľko zarobíte. Určite je to ideálna príležitosť na vedľajší príjem popri hlavnom zamestnaní, kedže väčšina akcií je cez víkend. Ak reinvestujete zisk, môžete si vytvoriť naozaj úspešnú firmu s prenájmom viacerých zariadení.

Tabuľku možných výnosov si môžete stiahnuť tu

Čo je potrebné urobiť, ak chcem byť úspešný?

Spravte si prieskum trhu – zistite konkurenciu vo vašom okolí, záujem a potenciál tejto služby.

Zakúpte zariadenie – samozrejme budeme radi, ak sa rozhodnete pre našu TOPFOTOBÚDKU.

Dajte ľuďom vedieť, kto ste – vytvorte jednoduchú webovú stránku, založte stránku na FB , zdieľajte svoju firmu na sociálnych sieťach, zaregistrujte sa na portáloch, dajte o sebe vedieť na výstavách.

Vytvorte si databázu kontaktov – pripomínajte sa zákazníkom, ktorí boli s vami spokojní, organizujte súťaže, zľavové akcie atď.

Informujte sa o podujatiach  – sledujte akcie, na ktorých by ste sa mohli prezentovať, zasielajte informačné materiály.

Zarobte viac peňazí predajom extra darčekov – buďte kreatívny, prekvapte svojich zákazníkov.

V čom mi viete pomôcť?

Vyrobíme vám certifikovaný profesionálny fotoautomat, ktorý skompletizujeme podľa vašich požiadaviek.

Našou nadslužbou je to, že pri odovzdávaní budete mať TOPFOTOBÚDKU pripravenú tak, že sa nemusíte nič učiť a môžete ísť okamžite na akciu. Samozrejme, že vás zaškolíme, poskytneme záručný servis a prezradíme aj veľa z nášho know-how v oblasti prenájmu fotokútika.

Pozrite sa ako TOPFOTOBÚDKA funguje.

Ak vás táto príležitosť zaujala, na začiatok sa popozerajte po našom webe, dozviete sa čo ponúkame, inšpirujte sa a určite sa pozrite na reakcie našich spokojných klientov na FB stránke.

Kontaktovať nás môžete na emailovej adrese info@topfotobudka.sk alebo rovno kedykoľvek zavolajte na 0918640199 a radi vám všetko vysvetlíme.

Ak nebudete dlho váhať, stihnete si zarobiť na svadobnej sezóne 2020.