E-MAIL

info@topfotobudka.sk

TELEFÓN

(+421) 918640199

4 dôvody, prečo by nemala na svadbe chýbať fotobúdka

Najčastejšia otázka budúcich neviest, ktoré fotobúdku ešte na akcií nezažili je :

Máme na svadbu objednaného super fotografa, tak prečo si objednávať ešte aj fotobúdku?“

Napísala nám už mladá pani Katka, na svadbe, ktorej sme mali tú česť byť prítomní:

„Objednať si na svadbu TOPFOTOBÚDKU bolo to najlepšie rozhodnutie, naši hostia boli nadšení, ďakujeme.“

Veľmi nás teší, že nemáme jedinú negatívnu recenziu na naše služby a z tých pozitívnych sme vybrali a spísali 4 dôvody, pre ktoré sa oplatí mať aj na vašej svadbe našu atrakciu.

1, NETRADIČNÉ FOTKY „DO RUKY“

„Na upravené fotky od fotografa sme čakali 6 týždňov, fotky z búdky sme si my aj hostia pozerali hneď a hlavne pri rannej posvadobnej káve,“

odpovedala na anketnú otázku Majka.

V svadobnej realite je to takto : Váš veľký deň zachytí na množstve fotiek profesionálny fotograf a vy na ich retušovanú verziu budete netrpezlivo dlho čakať. Potom zopár najlepších zverejníte na svojom profile, rozpošlete súbory známym. Tí  najaktívnejší mladomanželia možno naozaj si dajú spraviť aj niekoľko výtlačkov do svadobného albumu, pár rozdajú najbližším príbuzným, no väčšina skončí v obálke, ktorú niekde založia 😊. A vaši hostia? No pravda je taká, že selfie čo nafotili na svadbe mobilom si postupom času z neho vymažú.

Môže to byť aj ináč! Môžete vidieť, tak ako my na akciách, spokojných hostí s fotkami v ruke, vytešených vašich starkých, ktorí si pri svadobnom stole budú dookola pozerať fotky. Naše fotky sme už videli v rodinných albumoch, v rámčekoch v obývačke aj na rodinnej nástenke.

2, FOTOBÚDKA ROZPRÚDI ZÁBAVU

Fotobúdka má jednu čarovnú vlastnosť a tou je, že každý kto sa pred ňu postaví sa usmieva a má chuť robiť vtipné grimasy.  Málokto pred fotografom vyplazí jazyk, pred fotobúdkou je to bežné.

Zažijete rodinu a priateľov ako ich nepoznáte,  či už je to teta v ružovej parochni alebo váš inak nevrlý strýko, so šašovským nosom, všetkých odviaže naozaj len fotobúdka (oprava aj alkohol 😊 ) .

Vlaďka nám to vysvetlila takto:

„Načasovanie prenájmu bolo úplne výborné, hostia boli najedení, len pomaly sa dostávali do nálady a fotobúdka zrazu prelomila ľady a odstránila zábrany. Potom čo ste odišli začatá zábava pokračovala až do rána bieleho.“

3, SKVELÝ PROGRAM PRE VŠETKÝCH

Je ťažké vymyslieť program, ktorý by zaujal všetkých, preto nevymýšľajte vymyslené 😊.

Citát z postrehu jednej družičky:

„Moja vydávajúca sa kamarátka sa na nás trošku hnevala, pretože keď začínal program, ktorý si mladomanželia pripravili v sále ostali len postarší hostia. No nám mladým sa nechcelo sedieť a zúčastňovať sa nejakého kvízu či čo to bolo.“

Garantujeme, že 99 % hostí sa príde odfotiť (to 1%  tvorí spiace batoľa). Na mladomanželský kvíz si nikto časom nespomenie, na fotky z búdky sa nedá zabudnúť.

A ďalší náš poznatok je : Nevestina či ženíchova rodina pred fotobúdkou zrazu je to všetko jedno, fotia sa a jednoducho sa zoznámia všetci.

S nami sa nemusíte trápiť s nafukovaním balónov alebo formulovaním otázok, lepší program pre všetkých nevymyslíte.

4, DARČEK, KTORÝ NESKONČÍ V KOŠI

Vymýšľate pre svojich hostí darčeky vo forme cukroviniek, medíkov či magnetiek s vašimi menami? Porozmýšľajte, či ich viac nepoteší niečo, čo si budú pozerať ešte aj ich vnúčatá.

Z TOPFOTOBÚDKY sa nevytlačia len obyčajné fotky, ale krásne postcard s nápaditým pozadím s personifikovanými údajmi o vašej svadbe.

Vieme, že chcete mať tú naj svadbu, objednávate tie najchutnejšie jedlá, skvelé vína, zákusky od výmyslu sveta, za veľa peňazí, no pravda je taká, že hostia na to všetko rýchlo zabudnú.

Fotky z TOPFOTOBÚDKY je jedna z mála investícii, pre ktorú to neplatí.

Že vraj je prenájom fotobúdky drahý? Tak si to rozoberme: Napr. ak budete mať 80 hostí, váš rozpočet sa zvýši len o 3 EUR na osobu, pričom pre množstvo vytlačených fotiek nemáme v dobe prenájmu žiadny limit.

Pozrite si čo ponúkame a rozhodnite sa, radi prídeme a všetko zariadime, vy sa nemusíte o nič starať.

Či už budeme mať tú česť spraviť vašu svadbu s TOPFOTOBÚDKOU jedinečnú, alebo nie, prajeme vám budúci manželia veľa krásnych beznoživotných spoločných rokov.